Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
A Charlie Brown ChristmasRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.0