Movies
Ratings
158
Apollo 13Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0