Movies
Ratings
16
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.5