Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 3.5
Awakening the ZodiacRated ★ 2.0
The Dark TowerRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
Death in DesertRated ★ 0.5
The BarRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
StungRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Seventh SonRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5