Movies
Ratings
41 TwilightRated ★ 5.0 TwilightRated ★ 5.0
 CinderellaRated ★ 2.0 CinderellaRated ★ 2.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
 The Prince of EgyptRated ★ 3.0 The Prince of EgyptRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 3.0 My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
 MulanRated ★ 3.0 MulanRated ★ 3.0
 Monster HouseRated ★ 4.0 Monster HouseRated ★ 4.0
 CoralineRated ★ 4.0 CoralineRated ★ 4.0
 Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 1.0 Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 1.0
 The Cat ReturnsRated ★ 3.0 The Cat ReturnsRated ★ 3.0
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0 Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
 Easy ARated ★ 4.0 Easy ARated ★ 4.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
 Shrek the ThirdRated ★ 2.0 Shrek the ThirdRated ★ 2.0
 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
 PonyoRated ★ 3.0 PonyoRated ★ 3.0