Titles you rated
To LiveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0