Titles you rated
Back in ActionRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.5
DoomsdayRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Heart of StoneRated ★ 3.0