Titles you rated
Last ChristmasRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5