Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 2.5
Apocalypse Z: The Beginning of the EndRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.5
DamselRated ★ 3.5
TwinstersRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 2.0
AtlasRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 1.5
The KillerRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 1.5
Shotgun WeddingRated ★ 1.5
Lamborghini: The Man Behind the LegendRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
AirRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.0