Series
Ratings
71
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
LIFERated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 1.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0