Movies
Ratings
63
The Look of SilenceRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ShadowRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
My Broken MarikoRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5