Movies
Ratings
240
The FallRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
No Blood No TearsRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
JunoRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0