Series
Ratings
323
Poker FaceRated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Shotgun MarriageRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
SlipRated ★ 3.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0