Movies
Ratings
784
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 2.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5