Series
Ratings
82
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5