Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5