Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 5.0
NineRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
GambitRated ★ 4.0
Another CountryRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 5.0