Movies
Ratings
1213
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Ordinary PersonRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
DevilRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0