Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0