Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 2.0
The Disappearance of Alice CreedRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0