Movies
Ratings
286
Zootopia 2Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
I Lost My BodyRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.0
Boro the CaterpillarRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0