Series
Ratings
82
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0