Movies
Ratings
208
Schindler's ListRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 5.0