Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5