Movies
Ratings
839
The World of LoveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Riverside MukolittaRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
Plan 75Rated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Past LivesRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0