Movies
Ratings
85
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 5.0
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5