Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0