Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0