Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Better Than UsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0