Movies
Ratings
897
BelieverRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
The TitanRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Office SpaceRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 1.0
The Girl Next DoorRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
BigRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
All for LoveRated ★ 2.0