Titles you rated
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 3.0