Titles you rated
A Dog of FlandersRated ★ 5.0- Don't Forget MeRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0