Movies
Ratings
719
The ThroneRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
JunoRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5