Movies
Ratings
416
The Blind SideRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
TroublersRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0