Titles you rated
R-PointRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
HancockRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0