Series
Ratings
347
Sofia the FirstRated ★ 3.5
Sofia the FirstRated ★ 4.0
Sofia the FirstRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- Celestial MethodRated ★ 2.5
- 아마가미 SS 플러스Rated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Wednesday Food TalkRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 3.5
Frozen PlanetRated ★ 3.5- Madan Senki RyukendoRated ★ 3.0
- Tears in the AfricaRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 2.5