Titles you rated
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0- Hansan ReduxRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0