Movies
Ratings
25
Riding a Wave with YouRated ★ 2.5
The SummerRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5