Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The Girl I Like Forgot Her GlassesRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- The Quintessential Quintuplets*Rated ★ 2.0
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0