Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0