Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.5