Titles you rated
TunnelRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 0.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 0.5
High KickRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
D-DayRated ★ 1.0
Drinking SoloRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5