Titles you rated
White ChicksRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 3.0
The Ant BullyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0