Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 2.0
SpiritwalkerRated ★ 3.0
ReminiscenceRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 0.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5- George of the Jungle 2Rated ★ 0.5