Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Infinity ChamberRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5