Titles you rated
The TrunkRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 1.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
HealerRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.5