Movies
Ratings
135
Intimate StrangersRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Air Conditioner in PanmunjeomRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Thermae RomaeRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5