Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
Major Season 2Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5