Movies
Ratings
131
Anna KareninaRated ★ 0.5
Young Adult MattersRated ★ 0.5
The ReaderRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Valentine's DayRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
One Way TripRated ★ 4.0