Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5